Kemon

Połączmy naturalne bogactwo Umbrii i lata wytężonej pracy naukowców w nowoczesnych laboratoriach, gorący temperament mieszkańców słonecznej Italii z doświadczeniem najlepszych włoskich i międzynarodowych stylistów, rosnące potrzeby współczesnego człowieka i beztroską radość włoskiej Dolce Vita. To właśnie jest KEMON – natura i nauka, tradycja i nowoczesność, elegancja i zarazem prostota.

Życie nowoczesnej kobiety to praca, rodzina, obowiązki, podróże, spotkania – wszystko to sprawia, że ma coraz mniej czasu dla siebie, ale jednocześnie nie
chce rezygnować z dbania o siebie i poczucia kobiecości oraz bycia piękną. Dlatego stawia coraz większe wymagania kosmetykom i swojemu styliście.

Produkty KEMON dają wiele możliwości, aby zaspokoić potrzeby współczesnych klientek salonów: od koloryzacji NaYo, która jest wręcz stworzona dla nowoczesnej kobiety, przez CRAMER COLOR – bazową, tradycyjną farbę do włosów, Yo Coloring – delikatną koloryzację na bazie jogurtu, Lunex Colorful – nowoczesny o jaskrawych i ekscentrycznych odcieniach, aż po Performance HD – koloryzację w jakości HD.

SYSTEM LUNEX zapewni pełną gamę produktów do rozjaśniania i dekoloryzacji włosów, natomiast UNAMY pozwoli na pracę zintegrowanym systemem przeznaczonym do trwałego lub czasowego skręcenia lub prostowania włosów.

Bogatą ofertę w zakresie pielęgnacji zapewni ACTYVA – specjalistyczna linia pielęgnacyjna dla pięknych włosów i zdrowej skóry głowy, a także LIDING CARE – unikalna
i innowacyjna linia, która zapewni strategiczne dopasowanie produktów do potrzeb współczesnych klientów.

KEMON to także trzy linie stylizacyjne: HAIR MANYA, AND i LIDING STYLE, dzięki którym kreacja nie zna granic.
Kosmetyki KEMON zaspokoją spektrum potrzeb nowoczesnego stylisty.

Pełną ofertę kosmetyków znajdziecie na stronie internetowej kemon.pl

Do Góry!
Adara Salon Modnej Fryzury, ul. Redłowska 52/5, 81-450 Gdynia tel. 58 760 12 33, 512 336 790