Fryzjer – barber

 

Usługi fryzjera – barbera w Salonie Modnej Fryzury Adara!

Historia fryzjerstwa sięga zamierzchłych czasów. Już około 5000 lat p. n. e. pielęgnacja ciała stała się niezwykle istotna, zaczęto przywiązywać wagę do ubioru i uczesania, powstawać zaczęły kolejne środki, przyrządy i ozdoby służące do dbałości o włosy – czesania się, układania fryzur i dekorowania ich. A w czasach Imperium Rzymskiego (500 p. n. e – 500) nastąpił wyraźny podział na fryzjerstwo męskie i kobiece, który obowiązuje po dziś dzień. Ponadto – sztuka układania i strzyżenia włosów od samego początku szła w parze z obowiązującymi modowymi nowościami i zasadami.

Ludzie od zawsze pragnęli polepszać swój wygląd (atrakcyjność fizyczna to przecież zapewnione dobre samopoczucie, pewność siebie oraz szereg innych korzyści). To się nie zmieniło. Nadal intuicyjnie uznajemy, że to co piękne, z założenia powinno być dobre, inspirujące, pozytywne. Przyjemna aparycja otwiera przed człowiekiem wiele dróg i możliwości. A tak zwane pierwsze wrażenie odgrywa ogromną rolę we wszelkich kontaktach społecznych (zarówno towarzyskich, jak i biznesowych).

Dlatego też Adara postanawia sprostać wszelkim potrzebom swoich Klientów, pragnących zyskać przystojny wygląd i stylową fryzurę w niskiej cenie.

Fryzjer - barber - jedna z męskich fryzur


Nasza oferta

Proponujemy zatem Państwu usługi profesjonalnego męskiego fryzjera – barbera, zajmującego się strzyżeniem włosów i brody, dla którego nie ma fryzury nie do zrobienia!

Nasze umiejętności i doświadczenie to nie wszystko – co bowiem zrobiłby artysta bez pędzla i farb? Dlatego też używamy profesjonalnych kosmetyków i najwyższej jakości przyrządów fryzjerskich, dzięki którym sprostamy każdemu zadaniu, które przed nami postawisz.

Potrzebujesz osoby, która zadba o Twój zarost? Świetnie trafiłeś. Skorzystaj z naszej oferty i oddaj brodę w dobre ręce… Nasz wykwalifikowany i uzdolniony barber z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów…

Fryzury modne, eleganckie, czy oryginalne? Jakie tylko chcesz! Liczy się dla nas zadowolenie Klienta, więc jesteśmy gotowi spełnić każdą Państwa wizję. Dzięki Adara każdy mężczyzna może wyglądać i czuć się wyjątkowo, oraz zyskać stylowe uczesanie w niskiej cenie. Jeżeli do tej pory uważałeś, że wizyty u fryzjera zarezerwowane są wyłącznie dla kobiet – po skorzystaniu z naszej oferty z pewnością zmienisz zdanie. Ty też zasługujesz na odrobinę relaksu (wszyscy wiemy, jak kojąco i uspokajająco działa delikatny masaż głowy podczas mycia włosów przez wykwalifikowanego fryzjera) i luksusu oraz przystojny wygląd!

Wszystkim Panom proponujemy:

  • Strzyżenie włosów.
  • Strzyżenie brody.
  • Tonowanie siwych włosów.

Rytuał pielęgnacyjny ACTYVA P Factor, znanej włoskiej marki Kemon, przeciw wypadaniu włosów + strzyżenie.

Naszym celem jest, aby nasz salon był dla wszystkich Państwa przyjemnym miejscem, do którego chętnie się wraca, by po kolejnym strzyżeniu znowu wyjść z uśmiechem na twarzy.

Drodzy Klienci, zapewniamy – w salonie kosmetyczno-fryzjerskim Adara żaden przypadkowy włos Wam z głowy (ani brody) nie spadnie!

Dla kobiet natomiast proponujemy usługi wizażystki.

Do Góry!
Adara Salon Modnej Fryzury, ul. Redłowska 52/5, 81-450 Gdynia tel. 58 760 12 33, 512 336 790