Gabinet kosmetyczny

Gabinet i salon kosmetyczny ADARA

Nasz salon mieszczący się w Gdyni to odpowiednie miejsce dla osób, które cenią piękno i chcą zadbać o siebie, a tym samym nie tylko lepiej wyglądać, ale także poprawić samopoczucie i zyskać więcej pewności siebie. Dzięki szerokiemu zakresowi usług świadczonych na najwyższym poziomie przez osoby z doświadczeniem i odpowiednim wykształceniem, jesteśmy w stanie usatysfakcjonować wszystkich naszych klientów.

Nasza oferta obejmuje m.in.:

  • usługi profesjonalnej wizażystki
  • podologia – dziedzina usług zajmująca się diagnozowaniem, profilaktyką i leczeniem chorób stóp.
  • przedłużanie rzęs
  • manicure
  • usługi fryzjerskie

Usługi w salonie

W naszym salonie klienci mają możliwość skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych. Dużą popularnością cieszy się przedłużanie rzęs, które pozwala oku zyskać piękną oprawę nawet na kilka tygodni przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu. Wiemy także, że każda kobieta chce się czuć zadbana i atrakcyjna, a w tym może pomóc odpowiedni makijaż. Dzięki usługom naszych wizażystek możliwe jest podkreślenie wszelkich atutów i ukrycie ewentualnych niedoskonałości. Wizaż poprawia samopoczucie i pozwala nabrać pewności siebie. Wykonujemy także zabiegi kosmetyczne, które gwarantują spektakularne efekty i są alternatywą dla medycyny estetycznej, a ponadto świadczymy usługi z zakresu podologii – specjalistycznej pielęgnacji stóp.

Salon kosmetyczny Adara w Gdyni – dlaczego my?

W naszym salonie do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Pracujemy z na wysokiej jakości sprzętach i ze specjalistycznymi produktami. Wciąż staramy się rozwijać, a tym samym jesteśmy w stanie zaoferować usługi na wysokim poziomie. Wiemy także, jak ważne jest samopoczucie klienta, dlatego dokładamy starań, by w naszym salonie kosmetycznym każdy mógł poczuć się komfortowo. Do naszych atutów należy także dogodna lokalizacja – salon mieści się niedaleko Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni, dzięki czemu mieszkańcy Trójmiasta nie będą mieć problemów z dojazdem czy to samochodem, czy też autobusem lub SKM.

Do Góry!
Adara Salon Modnej Fryzury, ul. Redłowska 52/5, 81-450 Gdynia tel. 58 760 12 33, 512 336 790