Salon Fryzjerski i Gabinet Kosmetyczny

 

ZADBAMY O CIEBIE „OD STÓP DO GŁÓW”!

ADARA Salon Modnej Fryzury kreują styliści fryzur, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy na bieżąco uczestniczą w szkoleniach zarówno w kraju jak i za granicą.

Poszukujemy wciąż nowych trendów i inspiracji, aby wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom. Pracujemy w oparciu o profesjonalne kosmetyki do włosów włoskiej marki Kemon. ADARA jest również miejscem, gdzie w profesjonalne ręce możesz oddać Swoją twarz, dłonie i stopy, oraz po konsultacji uzyskać propozycje przedłużenia efektu zabiegu przez odpowiedni dobór produktów do domowej pielęgnacji.

Salon Fryzjerski i Gabinet Kosmetyczny - wystrój wnętrza

 

Specjalizacja salonu

ADARA ma w swoich gronie wizażystkę – osobę specjalizującą się w stylizacji brwi i rzęs. U nas u znajdziesz możliwość wykonania makijażu na każdą okazje,który wydobędzie atuty Twojej urody. W naszym gronie jest również recepcjonistka, która zatroszczy się o właściwy przebieg Twojej wizyty.

Salon fryzjerski ADARA to miejsce, któremu przez 19 lat zaufało mnóstwo wiernych i cały czas docierających nowych klientów. Nasz profesjonalizm i zaangażowanie  sprawi, że komfortowo i w miłej atmosferze spędzisz u nas czas, a Twoja wizyta będzie czymś niezapomnianym.

Wykonując dowolną usługę zapewniamy możliwość przedłużenia jej efektu dzięki bogatej ofercie sprzedaży produktów do użytku domowego, zarówno do pielęgnacji włosów, twarzy i makijażu.

Wśród naszych usług znajdą Państwo:

  • usługi profesjonalnej wizażystki
  • podologia – dziedzina usług zajmująca się diagnozowaniem, profilaktyką i leczeniem chorób stóp.
  • usługi w zakresie przedłużania rzęs
  • usługi z zakresu manicure

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem oferowanych usług i do odwiedzenia naszego salonu.

Salon fryzjerski i gabinet kosmetyczny - Gdynia

Do Góry!
Adara Salon Modnej Fryzury, ul. Redłowska 52/5, 81-450 Gdynia tel. 58 760 12 33, 512 336 790