Przedłużanie rzęs

 

Pielęgnacja oprawy oka i przedłużania rzęs

Wszyscy wiemy, że przy źle dopasowanych do kształtu twarzy brwiach i zbyt krótkich, rzadkich rzęsach, nawet najpiękniejsze oczy tracą swój urok. Przy samodzielnych próbach regulacji i koloryzacji brwi, efekty potrafią zaskoczyć… niestety, niekoniecznie pozytywnie. Jeżeli więc nie chcemy utrwalać na swym obliczu wyrazu ogromnego zdziwienia – lepiej oddać się w ręce specjalistów.

Proponujemy zatem Państwu kompleksowy zestaw zabiegów dotyczących stylizacji oprawy oka (przedłużanie rzęs, hennę, regulację brwi).

Każda stylizacja brwi dopasowana jest do indywidualnych uwarunkowań Klientki (ich naturalnego kształtu i gęstości, głębokości osadzenia oczu, rysów twarzy itp.).

Przedłużanie rzęs - podczas zabiegu

Henna – to naturalny barwnik pochodzenia roślinnego, uzyskiwany z łodygi i liści lawsonii. Właściwości henny znane są  ludziom od wieków. Oprócz  nadania włosom upragnionego koloru, wzmacnia je (co odróżnia ją od chemicznych specyfików)i nadaje połysk, wykorzystywana może być również do farbowania brwi i rzęs, a nawet malowania tymczasowych tatuaży na ciele. Jest bogata w liczne mikropierwiastki, wapń, potas i magnez, witaminy A, B i D.

Oferujemy Państwu:

  • Regulację brwi – czyli usuwanie zbędnych włosków za pomocą pęsety, nadawanie brwiom kształtu pasującego do rysów twarzy.
   Hennę + regulację brwi – poprawianie kształtu brwi połączone z barwieniem ich na ciemniejszy kolor. Zalecane dla osób o naturalnie jasnych brwiach, bądź tych zamierzających zafarbować włosy na zupełnie odmienny od obecnego kolor i chcących dopasować do nich odcień brwi.
   Taki zabieg kosmetyczny, z pozoru prosty, tak naprawdę potrafi diametralnie zmienić wyraz naszej twarzy, dodać jej wyrazistości, bądź przeciwnie- złagodzić zbyt ostre rysy.
  • Hennę rzęs – jest to metoda koloryzacji. Stosowana dla zbyt jasnych rzęs – które stają się bardziej wyraziste i lepiej podkreślają piękno oka. Efekt utrzymuje się nawet do 5 tygodni (w zależności od wybranego odcienia i osobistych uwarunkowań). To dobra, naturalna i wygodna alternatywa dla nakładanego codziennie tuszu.
 • Przedłużanie rzęs – na ten zabieg decydują się osoby o krótkich i cienkich rzęsach, chcące poprawić swój wygląd i podkreślić oprawę oczu. Kosmetyczka rozdziela naturalne rzęsy Klientki i dokleja do nich sztuczne – pojedynczo, w kępkach lub w paskach. Powinna dobrać je tak (pod względem rozmieszczenia, skrętu, długości), aby nadać oku właściwy kształt, ukryć jego defekty i wyeksponować walory.

Istnieją trzy rodzaje sztucznych rzęs (syntetyczne, stworzone z futra norek syberyjskich i z protein naturalnego jedwabiu) oraz wiele sposobów na ich przymocowywanie.

Rzęsy jednorazowe – doczepia się je za pomocą nietrwałego kleju, jednodniowo – na specjalne okazje (zwykle są nimi imprezy, przyjęcia, święta, ważne wydarzenia). Łatwo je usunąć przy pomocy wody i zwykłych kosmetyków do demakijażu.

Zapraszamy wszystkie Panie do skorzystania z naszych usług. Zapraszamy szczególnie na zabiegi z zakresu podologii, czyli usług skierowanych na pielęgnację nóg.

Przyjdźcie, poczujcie się piękne i… hipnotyzujcie spojrzeniem!

Zapisz

Do Góry!
Adara Salon Modnej Fryzury, ul. Redłowska 52/5, 81-450 Gdynia tel. 58 760 12 33, 512 336 790