Przedłużanie rzęs – zabieg idealny

Część kobiet decyduje się na skorzystanie z usługi przedłużania rzęs. Powodów tego stanu rzeczy jest wiele – jednym z nich jest pragnienie czucia się piękną. Pewne jest to, że zabieg ten pozwala osobom z cienkimi oraz z krótkimi rzęsami zwiększyć ich objętość, a przede wszystkim wydłużyć – tego nawet najlepsze kosmetyki nie dają. Przedłużone rzęsy zwiększają także wyrazistość i głębię spojrzenia. Serdecznie zapraszamy Panie do naszego gabinetu kosmetycznego w Gdyni, oferujemy profesjonalne usługi przedłużania rzęs.

 

Na czym polega zabieg przedłużania rzęs?

Cały proces polega na doczepianiu sztucznych rzęs, zrobionych z surowców syntetycznych, do tych naturalnych. Dostępne są przeróżne metody doczepiania, jedną z najpopularniejszych jest metoda 1:1. Dzięki powyższej metodzie otrzymuje się najbardziej naturalny efekt – do każdej naturalnej rzęsy kosmetyczka przyczepia jeden włosek. Zaletą tej metody jest także niska cena.

Kolejnymi metodami są:

  • 2:1 w tym wypadku na jedną rzęsę naturalną przypadają dwie sztuczne. Efektem są bardziej wyraziste i grubsze rzęsy.
  • 3:1 następna metoda w której zamiast jednej czy dwóch rzęs doczepia się kępki do jednej naturalnej. Dzięki temu można otrzymać naprawdę oszałamiający efekt.

Dostępne są również metody od 4:1 do 10:1. Pierwsza liczba oznacza ile włosków zostało doczepionych do jednej, czyli cztery, pięć i tak dalej.
Do całego procesu jest używany specjalistyczny klej, który nie uczula i jest odporny na działanie między innymi chloru. Cały zabieg należy powtarzać co trzy-cztery tygodnie. Związane jest to z cyklem wypadania rzęs naturalnych.

Przedłużanie rzęs - podczas zabiegu

 

Dlaczego warto przedłużyć sobie rzęsy?

Przedłużanie rzęs ma wiele zalet, jedną z nich jest trwałość, a także wygoda. Dzięki nim wszystkie Panie mogą spokojnie pójść na basen i nie martwić się o rozmazany tusz. Następnym atutem przedłużonych rzęs jest to, że nakładanie makijażu staje się szybsze, ponieważ nie trzeba ani ich malować, ani ich doczepiać samemu. W dodatku eksponują walory i ukrywają defekty. Sprawdzają się na imprezach okolicznościowych, w pracy bez najmniejszych zmartwień podczas użytkowania.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie do naszego salonu kosmetycznego w Gdyni na przedłużanie rzęs.

Do Góry!
Adara Salon Modnej Fryzury, ul. Redłowska 52/5, 81-450 Gdynia tel. 58 760 12 33, 512 336 790