Wizaż

 

PERFEKCYJNY MAKIJAŻ JEST WIZYTÓWKĄ KAŻDEJ KOBIETY

 

Każda kobieta chce czuć się zadbana i atrakcyjna. I może to osiągnąć, poprzez odpowiedni dobór koloru ubrań i kosmetyków do swojego typu urody… Perfekcyjny makijaż jest naszą wizytówką, doskonałym sposobem na wyeksponowanie naturalnego piękna i podkreślenie atutów urody. Wpływa na naszą samoocenę, a zatem i na zachowanie. Nawet proste zabiegi potrafią zdziałać cuda. Kiedy czujemy się olśniewające, otoczenie także nas takimi odbiera…

Wizażystki towarzyszą swym Klientkom w najważniejszych momentach życia i przyczyniają się do poprawy ich samopoczucia. Nieraz kosmetyczne spotkania stają się dla wielu Pań okazją do podzielenia się z drugim człowiekiem swoimi problemami i rozterkami. Tak, tak – poprawa wyglądu i psychoterapia w jednym!

Trochę historii…

Sztuka makijażu trwa od wieków i osiąga coraz wyższy poziom zaawansowania, a przemysł kosmetyczny pnie się do góry. Już dwanaście tysięcy lat temu starożytni Egipcjanie używali kredek do oczu, maści do pielęgnacji skóry i różnorodnych, pachnących olejków. Egipskie kobiety podkreślały oczy mieszanką utlenionej miedzi, popiołu, ochry, ołowiu i spalonych migdałów, zwaną Kohl. To zresztą tam stworzono pierwsze perfumy – bez których wiele współczesnych kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu.

Wizażystka przy pracy

Stosowanie  najróżniejszych (i – jak okazało się z czasem – nie zawsze bezpiecznych) specyfików w celu poprawy wizerunku stało się ważnym elementem egipskiej kultury. Wierzono bowiem, że piękno i miłe zapachy związane są ze sferą sacrum i czystością mentalną. Dlatego też dbałość o ciało była tam obowiązkiem, niezależnie od płci, czy podziałów klasowych. Zresztą – podczas archeologicznych wykopalisk, narzędzia do makijażu wielokrotnie bywały znajdywane w grobowcach, co dostatecznie wyraźnie świadczy o podejściu starożytnych Egipcjan do wizażu jako łącznika ze światem duchowym.

Co prawda w dzisiejszych czasach podejście do upiększania swojego wyglądu jest nieco bardziej przyziemne, ale wciąż istotne. A pewność siebie, będąca jego wynikiem, potrafi otworzyć przed nami wiele możliwości…

Jestem dyplomowaną wizażystką Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej
i uczestnikiem wielu szkoleń, oraz kongresów na przestrzeni 20 lat.

Pracuję na profesjonalnych kosmetykach, aby osiągnąć oczekiwany efekt i zapewnić staranny, ale przede wszystkim trwały makijaż,by nie wymagał poprawek i przetrwał nawet 24 godziny.

Mam wielkie szczęście towarzyszyć naszym klientom, w najważniejszych chwilach ich życia, oraz przyczyniać się do jeszcze lepszego ich samopoczucia.

Dyplomowana wizażystka - praca z klientem

 

Usługi wizażystki w ADARA

ADARA Salon Modnej Fryzury oferuje profesjonalne usługi dyplomowanej wizażystki Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej, pasjonatki swojego zawodu, od ponad 20 lat uczestniczącej w wielu szkoleniach i kongresach.
Używamy najwyższej jakości produktów, chcąc osiągnąć oczekiwany przez nasze Klientki efekt, oraz zapewnić staranny i trwały make – up, nie wymagający poprawek nawet przez dobę.

Wykonujemy makijaże na różne okazje:

  • Makijaż dzienny
  • Makijaż wieczorowy
  • Makijaż ślubny
  • Makijaż plenerowy
  • Makijaż fotograficzny – obsługa sesji zdjęciowych
  • Makijaż specjalny
  • Makijaż karnawałowy
  • Makijaż kobiety dojrzałej


Wykonujemy także zabiegi z zakresu podologii. Podologia jest początkującą dziedziną medycyny, zajmującą się diagnozowaniem, profilaktyką i leczeniem chorób stóp.

Drogie Panie, z radością wprowadzimy w Wasz świat odrobinę koloru… Wierzymy, że piękno jest w każdej z Was!

 

Do Góry!
Adara Salon Modnej Fryzury, ul. Redłowska 52/5, 81-450 Gdynia tel. 58 760 12 33, 512 336 790